Вас вітає інтернет-магазин "АНТРЕ"

Умови користування сайтом Antre.com.ua

Звертаємо Вашу увагу, що перед переглядом даного сайту Ви уважно прочитаєте дані умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, то не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт Antre.com.ua допускає перегляд і використання Вами розміщених матеріалів сайту тільки для особистого некомерційного використання, за обов’язкової умови збереження Вами всієї інформації про авторське право і право власності, що містяться в матеріалах сайту і їх копіях. Забороняються зміни матеріалів цього сайту, а також поширення і будь-яке використання в комерційних цілях, розміщення матеріалів на інших сайтах і в соціальних мережах.

Відмова від відповідальності

Адміністрація сайту не надає будь-яких гарантій щодо повноти інформації і точності послуг, що надаються на даному сайті, залишаючи за собою право на будь-які зміни в матеріалах, послугах, цінах та інше. При втраті актуальності даних сайту, адміністрація не зобов’язується їх оновлювати, і не несе відповідальності за будь-які збитки отриманий в результаті використання даного сайту.

Реєстрація

При реєстрації на сайті, ви добровільно погоджуєтеся надати інформацію про себе та свої контактні дані.

Ви самі несете відповідальність за безпеку логіна і пароля отриманих при реєстрації на сайті. Так само відповідаєте за всі дії на сайті виконані під Вашим логіном та паролем. У разі втрати даних про логін та пароль Ви погоджуєтесь повідомити адміністрацію сайту.

Зворотній зв’язок

При зверненні до Адміністрації сайту, Ви несете відповідальність, що Ваші повідомлення не є незаконними і в жодному разі не порушують чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Адміністрація сайту може видаляти без вашої на те згоди, а також використовувати на свій розсуд на без оплатній основі. Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами на сайті.

Використання персональних даних

Інформація, надана Вами, може використовуватися Адміністрацією сайту з метою обробки, збереження та використання в комерційній діяльності.

Швидка навігація
×

Кошик