Вас вітає інтернет-магазин "АНТРЕ"

Отримані товари належної якості, замовлені на antre.com.ua і які не підійшли з будь-яких причин, підлягають поверненню та обміну протягом 14 днів, з дня оформлення замовлення(для одягу є доповнення до правил), за умови:

  • відсутність слідів експлуатації або іншого використання;
  • збереження товарного вигляду і споживчих властивостей;
  • наявності оригінальної і неушкодженї упаковки і ярликів.

Вартість доставки по поверненню / обміну товару оплачує покупець, за винятком наявності браку виробника або невідповідності товару критеріям, обумовленим в замовленні.

Товари, що не відповідають вище вказаним вимогам (після експлуатації або з пошкодженими ярликами, деформованої упаковкою та ін.) замовлені на antre.com.ua, обміну та поверненню не підлягають.

Повернення товару здійснюється за адресою відправника, згідно поштовим документам.

Термін повернення грошових коштів – до 7 робочих днів з моменту отримання від Вас повернення.

Зверніть увагу! Якщо надісланий  Вами товар не підлягає обміну і поверненню, ми будемо змушені відправити його назад за Ваш рахунок.

Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 № 172). Ознайомитися з постановою можна за посиланням: Перейти

Так як постачальники одягу для повернення товару надають особливі вимоги, розроблені такі доповнення:

У разі, якщо причина обміну / повернення – помилка з нашого боку оплата доставок лягає на магазин. В іншому випадку – оплата доставок лягає на клієнта.

Ми надаємо можливість обміняти товар на інший розмір / колір або зробити повернення з причини фабричного браку:

  • ❗️Важливо: брак повинен бути виявлений клієнтом на пошті в присутності працівника поштового відділення, складений акт огляду вантажу, надані фото – докази браку товару з відділення пошти(скарги з дому не приймаються). 
  • ❗️Важливо: на обмін / повернення товар повинен прийти у фабричній упаковці з усіма бірками та етикетками, в іншому випадку в обміні / поверненні може бути відмовлено.
  • ❗️Важливо: іноді на фото колір товару світліше або темніше, відтінок яскравіше або тьмяніше, ніж в житті через висвітлення, обробку і т.д., тому інший відтінок не є причиною для повернення.
  • ❗️Важливо: якщо товар, що підлягає обміну / поверненню, знятий з виробництва виробником він іде на перепродаж і кошти повертаються після перепродажу.
  • ❗️Важливо: на розпродажний товар обміну / повернення немає.
Швидка навігація
×

Кошик